OSMAK RULO MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

2008 yılında kurulduğu günden itibaren konveyör sistemler konveyör rulo, konveyör tambur, konveyör şase, komple konveyör hat ve ekipmanların imalatını yapan uzman bir kuruluştur. Ayrıca bünyemizde bulunan CNC makinalarda özel işlem gerektiren savunma sanayi ve imalat sektöründeki talaşlı imalatlarını ve yedek parça imalatlarını yapmaktayız.

Şirketimiz bünyesindeki TS EN ISO/IEC 17025 NO:04-LB/007 DIN 22112-3 Deney Laboratuvarı bulunmaktadır. Tüm imalatlarımız sevkiyatlardan önce laboratuvar testinden geçip paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilerekten değerli firmalarımıza ulaştırılır.

Firmamız yıllardır AR/GE alanında yaptığı yatırımlarla Dünya standartlarında çalışmayı prensip edinmiştir.


LİNA SAVUNMA LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Osmak Group'un Savunma Sanayi ve Lojistik alanlarında uluslararası ölçekte faaliyet gösteren grup şirketidir.


OSMAK PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT TİCARET LTD. ŞTİ.

Yurtiçi satış ve bayi ağının organizasyonu görevini üstlenen grup şirketimizdir.


OSMAK USA LLC.

Amerika Birleşik Devletlerinde Maryland eyaletinde bulunan şirketimiz pazar payımızı büyütmek ve iki ülke arasındaki ticareti katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş partner şirketimizdir.

Dünya standartlarında üretimini yaptığımız konveyör sistemlerinin servis, bakım, sorun giderme ve bütün yönleri ile servis sunan bir servis birimimiz vardır. Temel ilke olarak benimsediğimiz kalite ve güven çizgisinde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.


OSMAK EUROPE LTD.

Osmak ürün ve hizmetlerinin Avrupa'daki müşterilerimize daha etkin ve kaliteli bir şekilde sunulması amacıyla kurulmuştur.